Ape Completo Praia Do Sul
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Ape Completo Praia Do Sul Ilhéus με 2 υπνοδωμάτια είναι ένα κατάλυμα 60 τ. Μ. που διαθέτει σάουνα για μια πιο ευχάριστη διαμονή. Mirante do Canhão απέχει περίπου 6 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα.
Το διαμέρισμα βρίσκεται στην παραλία και έχει εκλεκτή τοποθεσία. Ο Καθεδρικός Ναός Sao Sebastiao απέχει περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το κατάλυμα.
Το διαμέρισμα Ape Completo Praia Do Sul περιλαμβάνει σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Το διαμέρισμα διαθέτει ντους.
Το κατάλυμα προσφέρει παροχές μαγειρέματος, όπως κουζίνα με φούρνο. Οι επισκέπτες μένουν σε απόσταση 5 χιλιομέτρων από το αεροδρόμιο Ilheus/Bahia-Jorge Amado. Η χαλάρωση δίπλα στην εξωτερική πισίνα που λειτουργεί όλο τον χρόνο είναι μια τέλεια επιλογή μετά από μια μέρα γεμάτη δραστηριότητες,
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ruinas Fazenda de Sant'Ana4305 χλμ.
- Lagoa Encantada2203 χλμ.
- Baia da Sapetinga4395 χλμ.
- Λόφος Pernambuco3392 χλμ.
- Piedade Lookout3610 χλμ.
- Παραλία Milionarios-37000 μ.
- Περιφερειακό Μουσείο Κακάο3768 χλμ.
- Praia do Pontal4222 χλμ.
- Παραλία Cururupe4335 χλμ.
- Faculdade de Ilheus1941 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Ilheus/Bahia-Jorge Amado6 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ιδιωτική παραλία
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
- Σάουνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το διαμέρισμα Ape Completo Praia Do Sul;
Το το διαμέρισμα Ape Completo Praia Do Sul παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Ilheus/Bahia-Jorge Amado από το το διαμέρισμα Ape Completo Praia Do Sul;
Ανάμεσα στο Ilheus/Bahia-Jorge Amado και το το διαμέρισμα Ape Completo Praia Do Sul είναι 5 χλμ. απόσταση. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Ape Completo Praia Do Sul;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Ape Completo Praia Do Sul μπορούν να φέρουν κατοικίδια.